![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Faren420 | |
![]() |
Movie Buff - 137 Films Ranked
Member Since: Dec 30, 2010
|

| 89 | Paprika (2006) - Sep 20, 2011 |
| 88 | Rango (2011) - Sep 20, 2011 |
| 82 | Farväl Falkenberg (2006) - Jan 25, 2011 |
| 87 | Fantastic Mr. Fox (2009) - Jan 10, 2011 |
| 81 | Gentlemen Broncos (2009) - Jan 10, 2011 |
| 90 | Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans (2009) - Jan 02, 2011 |
| 90 | Black Swan (2010) - Jan 01, 2011 |
| 68 | Paranormal Activity (2009) - Dec 31, 2010 |
| 83 | Coraline (2009) - Dec 31, 2010 |
| 91 | Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring (2003) - Dec 30, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |