![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Faruk Berk | |
![]() |
Movie Buff - 151 Films Ranked
Member Since: Feb 27, 2009
Location: İstanbul, Okmeydanı, Turkey
|

| 95 | The Diving Bell and the Butterfly (2007) - Mar 02, 2009 |
| 90 | Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) - Mar 02, 2009 |
| 20 | How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Mar 02, 2009 |
| 25 | The Butterfly Effect 2 (2006) - Mar 02, 2009 |
| 68 | The Ninth Gate (1999) - Mar 02, 2009 |
| 74 | 28 Weeks Later... (2007) - Mar 02, 2009 |
| 70 | Body of Lies (2008) - Mar 02, 2009 |
| 80 | Gran Torino (2008) - Mar 02, 2009 |
| 30 | Charlie's Angels (2000) - Feb 27, 2009 |
| 98 | 12 Angry Men (1957) - Feb 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |