![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
FateGuy | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Aug 14, 2010
Location: Germany
Age: 29
Gender: Male
|
|
Bio: Music, Movies, Videogames, Books, Food, Animals, DIY, Activism, Cyberpunk Culture, Gothic Culture, Technology, Space.
| |

| 97 | Eraserhead (1977) - Aug 14, 2010 |
| 94 | The Elephant Man (1980) - Aug 14, 2010 |
| 83 | Dune (1984) - Aug 14, 2010 |
| 96 | Blue Velvet (1986) - Aug 14, 2010 |
| 89 | Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) - Aug 14, 2010 |
| 97 | Lost Highway (1997) - Aug 14, 2010 |
| 91 | Dumbland (2002) - Aug 14, 2010 |
| 99 | Inland Empire (2006) - Aug 14, 2010 |
| 100 | Mulholland Drive (2001) - Aug 14, 2010 |
| 50 | Gran Torino (2008) - Aug 14, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |