![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Fauropitotto | |
![]() |
Film Freak - 649 Films Ranked
Member Since: Dec 13, 2006
Location: USA
|
|
Bio: No information
| |

| 85 | Tropic Thunder (2008) - Oct 13, 2008 |
| 80 | Hellboy II: The Golden Army (2008) - Oct 13, 2008 |
| 70 | Rambo (2008) - Oct 13, 2008 |
| 70 | The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008) - Oct 13, 2008 |
| 85 | The Incredible Hulk (2008) - Oct 13, 2008 |
| 50 | The Happening (2008) - Oct 13, 2008 |
| 70 | Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) - Oct 13, 2008 |
| 100 | The Dark Knight (2008) - Oct 13, 2008 |
| 85 | The X-Files: I Want to Believe (2008) - Oct 13, 2008 |
| 85 | Shooter (2007) - Oct 13, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |