![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
FauxLotus | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: USA
|

| 85 | Firewall (2006) - Sep 19, 2010 |
| 50 | Fantastic Four (2005) - Sep 19, 2010 |
| 15 | Home Alone (1990) - Sep 19, 2010 |
| 95 | Sympathy for Mr. Vengeance (2002) - Sep 19, 2010 |
| 90 | The Fugitive (1993) - Sep 19, 2010 |
| 90 | Close Encounters of the Third Kind (1977) - Sep 19, 2010 |
| 87 | Terminator Salvation (2009) - Sep 19, 2010 |
| 88 | Trainspotting (1996) - Sep 19, 2010 |
| 95 | The Host (2006) - Sep 19, 2010 |
| 95 | The Boondock Saints (1999) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |