Feeyord

feeyord
Movie Buff - 168 Film Ratings
Member Since: 04 Aug 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 79% Apocalypse Now (1979) - Rated 01 Sep 2007
80 89% Fight Club (1999) - Rated 06 Aug 2007
75 79% Moulin Rouge! (2001) - Rated 06 Aug 2007
40 2% Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Rated 06 Aug 2007
55 28% Mallrats (1995) - Rated 06 Aug 2007
65 58% Lost in Translation (2003) - Rated 06 Aug 2007
60 43% Mean Girls (2004) - Rated 06 Aug 2007
60 43% Rain Man (1988) - Rated 06 Aug 2007
85 93% Pulp Fiction (1994) - Rated 06 Aug 2007
55 28% Click (2006) - Rated 06 Aug 2007