Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Feldin
Flick Fan - 88 Films Ranked
Member Since: Oct 3, 2010
Location: Hungary
Recent Rankings
92 True Grit (2010) - May 15, 2011
90 V (1983) - Apr 26, 2011
65 Rango (2011) - Mar 05, 2011
10 I Am Number Four (2011) - Feb 15, 2011
99 Of Gods and Men (2010) - Feb 03, 2011
88 Beautiful (2008) - Jan 10, 2011
86 The Isle (2000) - Jan 10, 2011
75 Real Fiction (2000) - Jan 10, 2011
86 Address Unknown (2001) - Jan 10, 2011
87 3-Iron (2004) - Jan 10, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Feldin. Why not go rank more films, then come back and check it out again?

Feldin's Favorite...
DirectorsKi-duk Kim
WritersKi-duk Kim