![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Felipe__e | |
![]() |
Movie Buff - 177 Films Ranked
Member Since: Jan 10, 2010
Location: Duque de Caxias, Rio de Janeiro, Brazil
|

| 92 | The Seventh Seal (1957) - Jan 07, 2011 |
| 55 | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Jan 07, 2011 |
| 59 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Jan 07, 2011 |
| 55 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Jan 07, 2011 |
| 45 | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Jan 07, 2011 |
| 45 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Jan 07, 2011 |
| 63 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Jan 07, 2011 |
| 65 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Jan 07, 2011 |
| 59 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Jan 07, 2011 |
| 90 | The Truman Show (1998) - Jan 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |