![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
FellinisEgo | |
![]() |
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Apr 10, 2009
Location: USA
|

| 100 | Cries and Whispers (1972) - Apr 25, 2009 |
| 100 | Bubble (2005) - Apr 19, 2009 |
| 100 | The Piano Teacher (2001) - Apr 19, 2009 |
| 100 | Happiness (1998) - Apr 19, 2009 |
| 100 | Salesman (1968) - Apr 19, 2009 |
| 100 | The Man Who Wasn't There (2001) - Apr 10, 2009 |
| 100 | Taxi Driver (1976) - Apr 10, 2009 |
| 100 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Apr 10, 2009 |
| 100 | Barton Fink (1991) - Apr 10, 2009 |
| 100 | Match Point (2005) - Apr 10, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |