![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Femme Fatale | |
![]() |
Movie Buff - 233 Films Ranked
Member Since: Dec 18, 2011
Location: USA
Age: 9
Gender: Female
|

| 60 | Because of Winn-Dixie (2005) - May 20, 2012 |
| 50 | Grown Ups (2010) - May 20, 2012 |
| 80 | Billy Madison (1995) - May 20, 2012 |
| 80 | Happy Gilmore (1996) - May 20, 2012 |
| 80 | Big Daddy (1999) - May 20, 2012 |
| 60 | Beethoven's 2nd (1993) - May 10, 2012 |
| 90 | Dr. Dolittle 2 (2001) - May 10, 2012 |
| 60 | Halloweentown High (2004) - May 10, 2012 |
| 70 | Bee Movie (2007) - May 10, 2012 |
| 80 | Racing Stripes (2005) - May 10, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |