Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Fergalio
Movie Buff - 141 Films Ranked
Member Since: Dec 16, 2008
Location: Ireland
Recent Rankings
70 Hostel (2005) - Dec 16, 2008
80 25th Hour (2002) - Dec 16, 2008
70 Transformers (2007) - Dec 16, 2008
90 The Talented Mr. Ripley (1999) - Dec 16, 2008
80 Brick (2005) - Dec 16, 2008
70 Dirty Dancing (1987) - Dec 16, 2008
80 Rear Window (1954) - Dec 16, 2008
75 The Nutty Professor (1996) - Dec 16, 2008
80 Under Siege (1992) - Dec 16, 2008
70 Snakes on a Plane (2006) - Dec 16, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Fergalio. Why not go rank more films, then come back and check it out again?