Ferze

ferze
Movie Buff - 413 Film Ratings
Member Since: 16 Nov 2012
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 81% The Texas Chainsaw Massacre (1974) - Rated 02 Jun 2013
40 17% Desperado (1995) - Rated 02 Jun 2013
60 32% Jackie Brown (1997) - Rated 02 Jun 2013
80 64% Syriana (2005) - Rated 02 Jun 2013
70 46% The Majestic (2001) - Rated 10 Apr 2013
80 64% The Ides of March (2011) - Rated 10 Apr 2013
80 64% Ronin (1998) - Rated 10 Apr 2013
30 11% Congo (1995) - Rated 10 Apr 2013
80 64% Mad Max (1979) - Rated 10 Apr 2013
80 64% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 10 Apr 2013