![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Ferzzola | |
![]() |
Movie Buff - 210 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
Location: Cap. Fed., Bs. As., Argentina
|
|
Bio: Big fan of horro movies
| |

| 85 | Red Dragon (2002) - Jan 23, 2009 |
| 90 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Jan 23, 2009 |
| 65 | American Pie 2 (2001) - Jan 23, 2009 |
| 60 | 9½ Weeks (1986) - Jan 23, 2009 |
| 85 | Die Hard (1988) - Jan 23, 2009 |
| 80 | Weekend at Bernie's (1989) - Jan 23, 2009 |
| 80 | School of Rock (2003) - Jan 23, 2009 |
| 85 | Hero (2002) - Jan 23, 2009 |
| 80 | Beetlejuice (1988) - Jan 23, 2009 |
| 10 | Scary Movie 2 (2001) - Jan 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |