![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Fes | |
![]() |
Flick Fan - 36 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: Syracuse, NY, USA
|
| 75 | Ghost Town (2008) - Aug 19, 2009 |
| 75 | Pretty Woman (1990) - Aug 19, 2009 |
| 75 | What Women Want (2000) - Aug 19, 2009 |
| 75 | Kingdom of Heaven (2005) - Aug 19, 2009 |
| 70 | While You Were Sleeping (1995) - Aug 19, 2009 |
| 75 | The Terminal (2004) - Aug 19, 2009 |
| 65 | Wedding Crashers (2005) - Aug 19, 2009 |
| 70 | Along Came Polly (2004) - Aug 19, 2009 |
| 75 | Under the Tuscan Sun (2003) - Aug 19, 2009 |
| 70 | The American President (1995) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |