![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Fez | |
![]() |
Movie Buff - 230 Films Ranked
Member Since: Aug 1, 2006
Location: USA
|
| 50 | Not Another Teen Movie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Dead Man on Campus (1998) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Alien 3 (1992) - Aug 13, 2007 |
| 64 | The Mummy Returns (2001) - Aug 13, 2007 |
| 78 | Jerry Maguire (1996) - Aug 13, 2007 |
| 84 | Rush Hour 2 (2001) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Roger Dodger (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Wimbledon (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Ocean's Eleven (2001) - Aug 13, 2007 |
| 91 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |