![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Filipe | |
![]() |
Cinema Addict - 1130 Films Ranked
Member Since: Mar 27, 2006
Location: Brazil
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | Halloween (1978) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Ghosts of Mars (2001) - Aug 13, 2007 |
| 100 | They Live (1988) - Aug 13, 2007 |
| 55 | How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Meet the Fockers (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Catch Me If You Can (2002) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Master and Commander: The Far Side of the World (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Shattered Glass (2003) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Love Actually (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |