![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
FilmBud2021 | |
![]() |
Movie Buff - 191 Films Ranked
Member Since: Apr 2, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | Willard (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Spy Game (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Incredibles (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Collateral (2004) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Spider-Man (2002) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Friday the 13th (1980) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Fahrenheit 9/11 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 20 | I Know What You Did Last Summer (1997) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Falling Down (1993) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |