FilmDatabase

filmdatabase
Movie Buff - 174 Film Ratings
Member Since: 04 Sep 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 0% The Departed (2006) - Rated 04 Sep 2013
65 2% Wasp (2003) - Rated 04 Sep 2013
65 2% Dog (2001) - Rated 04 Sep 2013
60 0% Milk (1998) - Rated 04 Sep 2013
80 19% All the Boys Are Called Patrick (1959) - Rated 04 Sep 2013
75 10% Charlotte and Her Jules (1960) - Rated 04 Sep 2013
85 36% Bottle Rocket (1994) - Rated 04 Sep 2013
85 36% The Seventh Seal (1957) - Rated 04 Sep 2013
65 2% Sleeper (1973) - Rated 04 Sep 2013
90 56% Radio Days (1987) - Rated 04 Sep 2013