![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
FilmObscura | |
![]() |
Flick Fan - 86 Films Ranked
Member Since: Jul 26, 2010
Location: USA
|

| 83 | Stripes (1981) - Jul 26, 2010 |
| 81 | Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Jul 26, 2010 |
| 76 | House of Flying Daggers (2004) - Jul 26, 2010 |
| 61 | Valkyrie (2008) - Jul 26, 2010 |
| 87 | Groundhog Day (1993) - Jul 26, 2010 |
| 82 | Team America: World Police (2004) - Jul 26, 2010 |
| 88 | The Abyss (1989) - Jul 26, 2010 |
| 92 | Die Hard (1988) - Jul 26, 2010 |
| 89 | Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit (2005) - Jul 26, 2010 |
| 87 | The Perfect Storm (2000) - Jul 26, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |