Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Oscar Nominations 2012
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
FincherFan
Movie Buff - 366 Films Ranked
Member Since: Mar 18, 2006
Location: Australia
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
100 Fight Club (1999) - Aug 13, 2007
100 Seven (1995) - Aug 13, 2007
100 The Game (1997) - Aug 13, 2007
100 Panic Room (2002) - Aug 13, 2007
100 Ed Wood (1994) - Aug 13, 2007
100 Sleepy Hollow (1999) - Aug 13, 2007
100 RoboCop (1987) - Aug 13, 2007
100 Mulan (1998) - Aug 13, 2007
100 Starship Troopers (1997) - Aug 13, 2007
100 Wild Things (1998) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with FincherFan. Why not go rank more films, then come back and check it out again?