Fincky

fincky
Film Freak - 614 Film Ratings
Member Since: 03 Aug 2010
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 56% Copycat (1995) - Rated 12 Feb 2012
40 14% All the Right Moves (1983) - Rated 12 Feb 2012
100 95% Inception (2010) - Rated 12 Feb 2012
80 72% Blue Valentine (2010) - Rated 12 Feb 2012
100 95% Warrior (2011) - Rated 05 Feb 2012
80 72% Drive (2011) - Rated 05 Feb 2012
40 14% Liar Liar (1997) - Rated 04 Feb 2012
70 56% The Ides of March (2011) - Rated 01 Feb 2012
90 86% Friends with Benefits (2011) - Rated 31 Jan 2012
40 14% Hostel: Part III (2011) - Rated 29 Jan 2012