Findiel

findiel
Movie Buff - 412 Film Ratings
Member Since: 05 Oct 2014
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 63% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 17 Mar 2023
88 41% The Prestige (2006) - Rated 17 Mar 2023
90 63% Her (2013) - Rated 17 Mar 2023
91 74% Arrival (2016) - Rated 17 Mar 2023
90 63% Selvi boylum, al yazmalim (1977) - Rated 17 Mar 2023
93 88% Pom Poko (1994) - Rated 17 Mar 2023
91 74% The Castle in the Sky (1986) - Rated 17 Mar 2023
94 94% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 04 Nov 2021
69 5% Empire of the Sun (1987) - Rated 14 Jun 2020
93 88% The Last Emperor (1987) - Rated 11 Jun 2020