![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Firdapop | |
![]() |
Movie Buff - 214 Films Ranked
Member Since: Jul 7, 2008
Location: Førde, Norway
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | [Rec] (2007) - May 03, 2009 |
| 48 | Shoot 'Em Up (2007) - Jan 07, 2009 |
| 68 | Intacto (2001) - Jan 07, 2009 |
| 60 | The Ruling Class (1972) - Jan 07, 2009 |
| 65 | Look at Me (2004) - Jan 07, 2009 |
| 34 | Kung Fu Panda (2008) - Jan 07, 2009 |
| 69 | Knocked Up (2007) - Jan 07, 2009 |
| 74 | Let the Right One In (2008) - Nov 08, 2008 |
| 41 | Dead Man's Shoes (2004) - Nov 08, 2008 |
| 84 | Duck Soup (1933) - Nov 08, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |