Fishie

fishie
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 11 Sep 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 83% 3:10 to Yuma (2007) - Rated 11 Sep 2007
"This movie was GREAT! Bale and Crowe worked perfectly together; to the point where you were rooting for 1 at one moment and the other the next."
95 70% The Departed (2006) - Rated 11 Sep 2007
87 29% Training Day (2001) - Rated 11 Sep 2007
80 12% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 11 Sep 2007
88 37% The Boondock Saints (1999) - Rated 11 Sep 2007
94 62% The Matrix (1999) - Rated 11 Sep 2007
91 54% Reservoir Dogs (1992) - Rated 11 Sep 2007
99 95% Ninja Scroll (1993) - Rated 11 Sep 2007
85 20% Léon: The Professional (1994) - Rated 11 Sep 2007
75 4% Pretty Woman (1990) - Rated 11 Sep 2007