![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Flahoola | |
![]() |
Flick Fan - 41 Films Ranked
Member Since: Apr 15, 2012
Location: Portland, OR, USA
|

| 78 T4 | Kissing Jessica Stein (2001) - Apr 21, 2012 |
| 79 T4 | Friends with Kids (2011) - Apr 21, 2012 |
| 95 T9 | Dear Zachary: A Letter to a Son About His Father (2008) - Apr 21, 2012 |
| 97 T10 | The Dark Knight (2008) - Apr 16, 2012 |
| 99 T10 | Schindler's List (1993) - Apr 16, 2012 |
| 75 T3 | Larry Crowne (2011) - Apr 15, 2012 |
| 88 T7 | Something New (2006) - Apr 15, 2012 |
| 88 T7 | Love and Basketball (2000) - Apr 15, 2012 |
| 76 T3 | Joy Ride (2001) - Apr 15, 2012 |
| 82 T6 | Sunshine Cleaning (2009) - Apr 15, 2012 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,046,000 Movie Rankings and Counting... |