Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Flash MD
Movie Buff - 176 Films Ranked
Member Since: May 1, 2008
Location: Illinois, USA
Recent Rankings
72 Return To Me (2000) - May 01, 2008
85 Dead Man Walking (1995) - May 01, 2008
85 Dumbo (1941) - May 01, 2008
88 Pinocchio (1940) - May 01, 2008
80 Beaches (1988) - May 01, 2008
80 In the Line of Fire (1993) - May 01, 2008
80 Dirty Harry (1971) - May 01, 2008
87 Mary Poppins (1964) - May 01, 2008
80 Kramer vs. Kramer (1979) - May 01, 2008
80 Seven (1995) - May 01, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Flash MD. Why not go rank more films, then come back and check it out again?