Flaybooz

flaybooz
Movie Buff - 123 Film Ratings
Member Since: 15 Dec 2012
Location: New Hampshire, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 63% Johnny English (2003) - Rated 22 Dec 2012
83 15% The Bourne Identity (2002) - Rated 22 Dec 2012
80 9% Happy Feet (2006) - Rated 22 Dec 2012
90 87% The Blues Brothers (1980) - Rated 22 Dec 2012
87 47% Hot Shots! Part Deux (1993) - Rated 22 Dec 2012
84 20% Hot Shots! (1991) - Rated 22 Dec 2012
87 47% Chicken Run (2000) - Rated 22 Dec 2012
87 47% The Curse of the Were-Rabbit (2005) - Rated 22 Dec 2012
88 63% Independence Day (1996) - Rated 22 Dec 2012
89 76% Angels & Demons (2009) - Rated 22 Dec 2012