![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Flenser | |
![]() |
Flick Fan - 60 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: UK
|

| 90 | Mission: Impossible (1996) - Aug 19, 2009 |
| 82 | Phenomenon (1996) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Total Recall (1990) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Dune (1984) - Aug 19, 2009 |
| 85 | X2: X-Men United (2003) - Aug 19, 2009 |
| 100 | The Princess Bride (1987) - Aug 19, 2009 |
| 90 | Planet of the Apes (1968) - Aug 19, 2009 |
| 90 | Transformers (2007) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Troy (2004) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |