![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Flipper | |
![]() |
Movie Buff - 235 Films Ranked
Member Since: Jul 16, 2011
Location: Turkey
|

| 45 | Adab-ı Muaşeret (2009) - Nov 01, 2011 |
| 79 | The Book of Eli (2010) - Nov 01, 2011 |
| 80 | The Basketball Diaries (1995) - Oct 12, 2011 |
| 75 | Garden State (2004) - Oct 12, 2011 |
| 82 | 99 francs (2007) - Oct 12, 2011 |
| 75 | Midnight in Paris (2011) - Oct 12, 2011 |
| 79 | Limitless (2011) - Oct 05, 2011 |
| 85 | Cry Freedom (1987) - Jul 19, 2011 |
| 75 | Lucky Number Slevin (2006) - Jul 19, 2011 |
| 60 | Wanted (2008) - Jul 19, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |