![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Floggn | |
![]() |
Film Freak - 873 Films Ranked
Member Since: Dec 22, 2009
Location: Germany
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Inception (2010) - Sep 19, 2010 |
| 76 | Chocolat (2000) - Aug 12, 2010 |
| 72 | Paranormal Activity (2009) - Aug 12, 2010 |
| 54 | We Own the Night (2007) - Aug 09, 2010 |
| 26 | Closer (2004) - Aug 09, 2010 |
| 92 | Mr. Nobody (2009) - Aug 09, 2010 |
| 84 | Moon (2009) - Aug 09, 2010 |
| 80 | Battle in Seattle (2007) - Aug 09, 2010 |
| 86 | One Week (2008) - Aug 09, 2010 |
| 90 | Night on Earth (1991) - May 11, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |