![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Floodseeker | |
![]() |
Cinema Addict - 1401 Films Ranked
Member Since: Apr 20, 2008
Location: Venezuela
|
|
Message Sent!
| |

| 40 | In the Bedroom (2001) - Jul 24, 2008 |
| 15 | Life (1999) - Jul 24, 2008 |
| 60 | The Truth About Cats & Dogs (1996) - Jul 24, 2008 |
| 50 | Bee Movie (2007) - Jul 24, 2008 |
| 88 | The Conversation (1974) - Jul 24, 2008 |
| 75 | Three Colors: White (1994) - Jul 24, 2008 |
| 85 | Talk to Her (2002) - Jul 24, 2008 |
| 85 | Iron Man (2008) - Jul 24, 2008 |
| 10 | Toys (1992) - Jul 24, 2008 |
| 70 | The Ninth Gate (1999) - Jul 24, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |