![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Flossy | |
![]() |
Movie Buff - 338 Films Ranked
Member Since: May 11, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 40 | The Abyss (1989) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Alien: Resurrection (1997) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 90 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 85 | American Splendor (2003) - Aug 13, 2007 |
| 30 | The Amityville Horror (2005) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Aviator (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |