![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Flotus | |
![]() |
Film Freak - 782 Films Ranked
Member Since: Mar 28, 2008
Location: Rovaniemi, Finland
|
|
Message Sent!
Bio: I'm so cool
| |

| 90 | The Godfather (1972) - May 11, 2009 |
| 12 | Hard Target (1993) - May 11, 2009 |
| 70 | Braveheart (1995) - May 11, 2009 |
| 45 | Alfie (2004) - Aug 13, 2008 |
| 15 | The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008) - Aug 13, 2008 |
| 28 | Traffic (2000) - Aug 13, 2008 |
| 40 | Three Kings (1999) - Aug 13, 2008 |
| 35 | Apollo 13 (1995) - Aug 13, 2008 |
| 29 | Death Wish (1974) - Jul 18, 2008 |
| 20 | Turbulence (1997) - Jul 18, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |