![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Flou | |
![]() |
Movie Buff - 181 Films Ranked
Member Since: May 2, 2006
Location: Czech Republic
|

| 70 | 2012 (2009) - Dec 24, 2009 |
| 65 | Independence Day (1996) - Nov 06, 2007 |
| 65 | The Exorcism of Emily Rose (2005) - Nov 06, 2007 |
| 65 | The Bourne Supremacy (2004) - Nov 06, 2007 |
| 65 | The Fifth Element (1997) - Nov 06, 2007 |
| 65 | Men in Black (1997) - Nov 06, 2007 |
| 65 | The Bodyguard (1992) - Nov 06, 2007 |
| 65 | Hearts in Atlantis (2001) - Nov 06, 2007 |
| 70 | The Sixth Sense (1999) - Nov 06, 2007 |
| 65 | Dracula (1992) - Nov 06, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |