![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Floyd1313 | |
![]() |
Flick Fan - 97 Films Ranked
Member Since: Feb 12, 2012
Location: USA
|

| 93 T9 | Sideways (2004) - Feb 12, 2012 |
| 90 T5 | Point Break (1991) - Feb 12, 2012 |
| 92 T8 | Basic Instinct (1992) - Feb 12, 2012 |
| 92 T8 | The Terminator (1984) - Feb 12, 2012 |
| 92 T8 | Casino (1995) - Feb 12, 2012 |
| 93 T9 | No Country for Old Men (2007) - Feb 12, 2012 |
| 93 T9 | Goodfellas (1990) - Feb 12, 2012 |
| 92 T8 | American Psycho (2000) - Feb 12, 2012 |
| 92 T8 | Blow (2001) - Feb 12, 2012 |
| 93 T9 | Into the Wild (2007) - Feb 12, 2012 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,053,000 Movie Rankings and Counting... |