Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Forty9ernate
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: May 19, 2011
Location: USA
Recent Rankings
85 Kill Bill: Volume 1 (2003) - May 22, 2011
60 The Da Vinci Code (2006) - May 22, 2011
75 Road to Perdition (2002) - May 22, 2011
90 Apocalypse Now (1979) - May 22, 2011
60 Up in the Air (2009) - May 22, 2011
75 Good Will Hunting (1997) - May 22, 2011
90 Double Indemnity (1944) - May 22, 2011
71 Jumanji (1995) - May 22, 2011
79 Zoolander (2001) - May 22, 2011
35 Fantastic Four (2005) - May 22, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Forty9ernate. Why not go rank more films, then come back and check it out again?