![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Fourfingers | |
![]() |
Flick Fan - 87 Films Ranked
Member Since: Jan 31, 2010
Location: UK
|

| 85 | Delicatessen (1991) - Feb 03, 2010 |
| 95 | Schindler's List (1993) - Feb 03, 2010 |
| 89 | RoboCop (1987) - Feb 03, 2010 |
| 87 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Feb 03, 2010 |
| 75 | Pearl Harbor (2001) - Feb 03, 2010 |
| 82 | The Mummy (1999) - Feb 03, 2010 |
| 92 | Fargo (1996) - Feb 03, 2010 |
| 15 | Blade: Trinity (2004) - Feb 03, 2010 |
| 65 | Contact (1997) - Feb 03, 2010 |
| 90 | The Big Lebowski (1998) - Feb 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |