Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jesus Camp
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Foyle
Movie Buff - 425 Films Ranked
Member Since: Jun 9, 2009
Location: Canada
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 Saving Private Ryan (1998) - Jun 09, 2009
60 Boogie Nights (1997) - Jun 09, 2009
65 The Usual Suspects (1995) - Jun 09, 2009
60 Robots (2005) - Jun 09, 2009
65 All the President's Men (1976) - Jun 09, 2009
60 Mission to Mars (2000) - Jun 09, 2009
65 Fargo (1996) - Jun 09, 2009
40 Godzilla (1998) - Jun 09, 2009
65 The Abyss (1989) - Jun 09, 2009
65 Cast Away (2000) - Jun 09, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Foyle. Why not go rank more films, then come back and check it out again?