FozzDogg

fozzdogg
Flick Fan - 68 Film Ratings
Member Since: 17 May 2008
Location: Derby, Derbyshire, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

58 20% Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Rated 17 May 2008
72 61% Me, Myself & Irene (2000) - Rated 17 May 2008
70 50% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 17 May 2008
68 40% The Illusionist (2006) - Rated 17 May 2008
70 50% The Da Vinci Code (2006) - Rated 17 May 2008
87 89% Reservoir Dogs (1992) - Rated 17 May 2008
70 50% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 17 May 2008
69 45% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 17 May 2008
73 64% A Beautiful Mind (2001) - Rated 17 May 2008
85 84% Happy Gilmore (1996) - Rated 17 May 2008