![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Fr4ctus | |
![]() |
Movie Buff - 489 Films Ranked
Member Since: Jan 9, 2010
Location: Canada
|

| 95 | City of God (2003) - Feb 14, 2010 |
| 80 | The Thing (1982) - Feb 14, 2010 |
| 90 | Aliens (1986) - Feb 14, 2010 |
| 85 | The Godfather: Part II (1974) - Feb 14, 2010 |
| 80 | The Little Mermaid (1989) - Feb 14, 2010 |
| 60 | The Postman (1997) - Feb 14, 2010 |
| 70 | Tango & Cash (1989) - Feb 14, 2010 |
| 50 | Air Force One (1997) - Feb 14, 2010 |
| 70 | Patriot Games (1992) - Feb 14, 2010 |
| 40 | Flatliners (1990) - Feb 14, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |