Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Fran020584
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Jul 5, 2008
Location: Essex, UK
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
85 Big Fish (2003) - Jul 13, 2008
Mini-Review: Had me in tears at the end. Really great film - Ewan McGregor is an amazing actor
90 Into the Wild (2007) - Jul 05, 2008
Mini-Review: I really loved this film it makes you think.
30 Black Sheep (2006) - Jul 05, 2008
Mini-Review: awful awful awful
80 Silent Hill (2006) - Jul 05, 2008
90 Hard Candy (2005) - Jul 05, 2008
Mini-Review: Ellen Page is awesome in this film
78 Hannibal (2001) - Jul 05, 2008
Mini-Review: Interesting and gory
88 The Mothman Prophecies (2002) - Jul 05, 2008
85 Of Mice and Men (1992) - Jul 05, 2008
90 American Beauty (1999) - Jul 05, 2008
80 The Hitcher (1986) - Jul 05, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Fran020584. Why not go rank more films, then come back and check it out again?