Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Frankie
Movie Buff - 163 Films Ranked
Member Since: Apr 4, 2011
Recent Rankings
50 Edward Scissorhands (1990) - Apr 17, 2011
60 Beethoven (1992) - Apr 17, 2011
65 Notting Hill (1999) - Apr 17, 2011
30 The Matrix (1999) - Apr 17, 2011
55 Three Amigos! (1986) - Apr 17, 2011
80 Meet the Parents (2000) - Apr 17, 2011
80 Analyze This (1999) - Apr 17, 2011
35 Reservoir Dogs (1992) - Apr 17, 2011
40 Dances with Wolves (1990) - Apr 17, 2011
65 Top Secret! (1984) - Apr 17, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Frankie. Why not go rank more films, then come back and check it out again?