FrankieGe

frankiege
Movie Buff - 417 Film Ratings
Member Since: 12 Mar 2011
Location: Garland, Texas, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: ginger.

more Recent Ratings

76 37% Smokin' Aces (2007) - Rated 12 Jul 2011
55 9% Sex Drive (2008) - Rated 12 Jul 2011
74 33% The Santa Clause 2 (2002) - Rated 12 Jul 2011
70 25% The Hot Chick (2002) - Rated 12 Jul 2011
75 35% Zack and Miri Make a Porno (2008) - Rated 12 Jul 2011
50 7% Saw (2003) - Rated 12 Jul 2011
60 12% Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Rated 12 Jul 2011
90 81% The Faculty (1998) - Rated 12 Jul 2011
83 56% Knowing (2009) - Rated 12 Jul 2011
67 19% Couples Retreat (2009) - Rated 12 Jul 2011