Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Frankster
Movie Buff - 107 Films Ranked
Member Since: May 13, 2006
Location: Germany
Bio: No information
Recent Rankings
91 Groundhog Day (1993) - Aug 13, 2007
97 Starship Troopers (1997) - Aug 13, 2007
97 Solaris (2002) - Aug 13, 2007
85 Batman Begins (2005) - Aug 13, 2007
80 My First Mister (2001) - Aug 13, 2007
90 Rock Star (2001) - Aug 13, 2007
80 Chasing Amy (1997) - Aug 13, 2007
85 Mallrats (1995) - Aug 13, 2007
80 Lorenzo's Oil (1992) - Aug 13, 2007
81 The Wedding Singer (1998) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Frankster. Why not go rank more films, then come back and check it out again?