Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Frankster81
Film Freak - 845 Films Ranked
Member Since: Aug 16, 2009
Location: Germany
Recent Rankings
55 Phone Booth (2003) - Aug 29, 2009
35 Runaway Bride (1999) - Aug 29, 2009
45 The Golden Child (1986) - Aug 29, 2009
40 Miss Congeniality (2000) - Aug 29, 2009
40 True Romance (1993) - Aug 29, 2009
30 The Wedding Planner (2001) - Aug 29, 2009
20 Junior (1994) - Aug 29, 2009
50 Identity (2003) - Aug 29, 2009
35 Airplane! (1980) - Aug 29, 2009
45 Panic Room (2002) - Aug 29, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Frankster81. Why not go rank more films, then come back and check it out again?