![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
FreakBoy | |
![]() |
Movie Buff - 156 Films Ranked
Member Since: Oct 4, 2007
Location: Douglasville, GA, USA
|

| 75 | Raising Helen (2004) - May 17, 2008 |
| 75 | Quiz Show (1994) - May 17, 2008 |
| 60 | The Quest (1996) - May 17, 2008 |
| 85 | Punch-Drunk Love (2002) - May 17, 2008 |
| 90 | Pulse (2006) - May 17, 2008 |
| 90 | Pulp Fiction (1994) - May 17, 2008 |
| 75 | The Prophecy (1995) - May 17, 2008 |
| 90 | Primal Fear (1996) - May 17, 2008 |
| 90 | The Prestige (2006) - May 17, 2008 |
| 50 | Predator 2 (1990) - May 17, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |