![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
FreakFire | |
![]() |
Cinema Addict - 1120 Films Ranked
Member Since: Nov 7, 2007
Location: Capelle aan den IJssel, Zuid Holland, Netherlands
|
|
Message Sent!
Bio: www.freakfire.nl
www.regenkoning.hyves.nl
| |

| 60 | A Nightmare on Elm Street 2: Freddy's Revenge (1985) - Oct 10, 2008 |
| 60 | Joe Dirt (2001) - Oct 10, 2008 |
| 75 | Amores Perros (2000) - Oct 10, 2008 |
| 60 | The Number 23 (2007) - Oct 10, 2008 |
| 65 | The Lawnmower Man (1992) - Oct 10, 2008 |
| 75 | Halloween (1978) - Oct 10, 2008 |
| 60 | Scary Movie (2000) - Oct 10, 2008 |
| 60 | Halloween (2007) - Oct 10, 2008 |
| 60 | Jason Goes to Hell: The Final Friday (1993) - Oct 10, 2008 |
| 60 | Antz (1998) - Oct 10, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |