Freakmitt

freakmitt
Movie Buff - 101 Film Ratings
Member Since: 20 Nov 2008
Location: Birmingham, Al, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I like Movies sometimes.

more Recent Ratings

68 46% Ray (2004) - Rated 21 Nov 2008
70 56% Maverick (1994) - Rated 21 Nov 2008
60 19% The Breakfast Club (1985) - Rated 21 Nov 2008
65 32% Wayne's World (1992) - Rated 21 Nov 2008
70 56% Natural Born Killers (1994) - Rated 21 Nov 2008
65 32% The Girl Next Door (2004) - Rated 21 Nov 2008
60 19% Walk the Line (2005) - Rated 21 Nov 2008
86 89% Catch Me If You Can (2002) - Rated 21 Nov 2008
95 96% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 21 Nov 2008
95 96% A Christmas Story (1983) - Rated 21 Nov 2008