![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Freakshow88 | |
![]() |
Flick Fan - 44 Films Ranked
Member Since: Jan 25, 2010
Location: USA
|

| 90 | Young Frankenstein (1974) - Jan 26, 2010 |
| 82 | Back to the Future (1985) - Jan 26, 2010 |
| 75 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Jan 26, 2010 |
| 100 | Fargo (1996) - Jan 26, 2010 |
| 100 | Pulp Fiction (1994) - Jan 26, 2010 |
| 89 | Groundhog Day (1993) - Jan 25, 2010 |
| 40 | Max Payne (2008) - Jan 25, 2010 |
| 40 | G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009) - Jan 25, 2010 |
| 80 | Army of Darkness (1993) - Jan 25, 2010 |
| 90 | Apocalypse Now Redux (2001) - Jan 25, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |