![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
FredaNZ | |
![]() |
Movie Buff - 196 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: New Zealand
|

| 95 | Pitch Black (2000) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Click (2006) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Rushmore (1998) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Pay It Forward (2000) - Aug 18, 2009 |
| 100 | The Blues Brothers (1980) - Aug 18, 2009 |
| 75 | The Orphanage (2007) - Aug 18, 2009 |
| 95 | The Green Mile (1999) - Aug 18, 2009 |
| 85 | RoboCop (1987) - Aug 18, 2009 |
| 95 | Good Will Hunting (1997) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Midnight in the Garden of Good and Evil (1997) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |